2019 Yılının En Taze Dekorasyon Trendleri

2019 Yılının En Taze Dekorasyon Trendleri

Astrologlar, sosyologlar, siyaset bilimciler ve iletişimciler sanki söz birliği etmişçesine 2019 yılının bir "değişim ve dönüşüm" yılı olacağını söylüyorlar. Birçok alanda köklü değişimler yaşanması beklenen bu yeni yılda, elbette dekorasyon trendleri de bu değişim rüzgarından etkilenecek.
Bakalım 2019 yılı bize ne gibi yeni ev dekorasyon fikirleri armağan edecek?
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
Kadife mobilyalar
Son birkaç sezondur moda dünyasını sallayan kadife trendi bu yıl mobilyalarda, döşemelik kumaşlarda ve hatta ev tekstillerinde bile kendini fazlasıyla gösterecek. Özellikle mavi, zümrüt yeşili, nefti yeşil ve şarap rengi gibi klasik renkli kadifelerle tasarlanmış rahat kanepeler bu sene stil sahibi evlerde en sık rastlayacağımız mobilyalar arasında olacak.
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
Siyah - beyaz kombinasyonu
Hoagard olarak bizim de çok sevdiğimiz İskandinav stilinin vazgeçilmezi olan ve aslında modası hiç geçmeyen siyah – beyaz kombinasyonu, 2019’da her zamankinden daha çok ilgi görecek. Özellikle siyah & beyaz geometrik etkiler taşıyan halıları ve siyah metal art duvar panoları bu yıl minimalizmden hoşlananların radarına takılacak.
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
Vintage aydınlatmalar
2019 yılının en fazla öne çıkan dekorasyon trendlerinden biri de ortamın genel atmosferi / mobilyaların stili ile hoş bir tezat yaratan vintage tavan aydınlatmaları kullanmak. Özellikle 70’li yıllara gönderme yapan bu tarz aydınlatmalar bu sene boyunca gündemden düşmeyecek.
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
Yaratıcı duvar kağıtları
Bu sene duvarlarda hem cesur duvar renklerini hem de doğal taş efekti veren cesur duvar kağıtlarını sıkça göreceğiz. Salon dekorasyonu tasarlarken bir anda fark yaratan bu tip uygulamaları minimalist bir duvar dekoru olarak evin başka bölümlerinde de kullanabilirsiniz.
2019 Yılının En Taze Dekorasyon Trendleri
Metal duvar panoları
Siyah metal duvar aksesuarları 2019’da da duvarları süslemeye devam edecek! Özellikle mottolu ve minimal çizimlerden oluşan bir metal duvar panosu edinerek evinizi 2019 trendlerine şimdiden hazırlayabilirsiniz.
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
Boho-chic ahşap aksesuarlar
Bazıları ha modası geçti ha geçecek diye bekleyedursun, boho-chic akımı kitlelere yayılmaya devam ediyor. Kısacası doğal dokuma kumaşların, hasır / bambu gibi naturel dokuların ve tabii ki ahşap dekor unsurlarının bol bol yer aldığı boho-chic akımı bu sene de popülaritesinden hiçbir şey kaybetmiyor!
2019 Ylnn En Taze Dekorasyon Trendleri
 

1 yorum


  • Lion Stone Art

    Doğa doğalı sever bence ne olursa olsun doğal malzeme herzaman ön planda olacak👍👍👍


Yorum Yaz

Yorumlarınız onaylandıktan sonra paylaşılmaktadır.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.